מי אני

אהלן אהלן, אני ערן אביבי, שחקן, מרצה, מנחה אירועים ומורה לחיים.

אני אוהב לעבוד עם אנשים ולהיות מול מצלמה. הנה בואו תראו למה אני מתכוון:

לשבת לפגישה אחד על אחד ולפגוש את הלב שנמצא בתוך כל אחד מאיתנו, ולהבין ביחד איתו מה מניע אותו.

לעמוד מול קהל כמרצה או כמנחה אירועים ולגעת בהם בלב עם המילים שלי, להלהיב אותם, להניע אותם לפעולה או פשוט לחבר אותם לאירוע הספציפי.

להיות מול המצלמה ולשחק, לראיין או להגיש תכנית או סרטון.

מה שאני אוהב במה שאני עושה זה את החיבור עם האנשים, בין עם זה בפגישה אישית, מול קהל או כאשר אני נמצא על המסך ורוצה להעביר להם מסר מסוים.

הנה רקע עלי:

יליד 1974, אבא לשלושה ילדים, ונכון ל-2020 גר בפרדס חנה.

אני מנחה אירועים משנת 2003. התחלתי בתחרות אופני דאון-היל בצוק מנרה, ומאז הנחתי מעל ל-1,500 אירועים בתחומים רבים – אופניים, ריצה, אופנועים, מכוניות, שחייה, ערבי חברה, ימי כיף ועוד. לדוגמה, אם בשנים האחרונות הייתם במרתון או סובב תל אביב וירושלים, באליפויות הארץ באופנועי אנדורו או מוטוקרוס, אז שמעתם אותי מבעד לרמקולים.

בשנת 2011 התחלתי לעבוד ככתב רכב ועורך במגזין רכב+ של המחלקה המסחרית בעיתון 'הארץ'. תוך כדי כתיבה על רכבים התחלתי גם להגיש מבחני דרכים בוידאו. עד היום הגשתי למעלה מ-200 מבחנים או תוכניות רכב ודו גלגלי. עיקר העבודה שלי היתה עם מגזין 'אוטו' ו'וואלה'. מה שאומר שאם ב-6 שנים האחרונות חיפשתם איזה רכב לקנות, סיכוי גבוה שפגשתם אותי על המסך שלכם.

את קריירת המשחק התחלתי בשנת 2017. בהתחלה כביט בפרסומות כמו נגב-שגב של נגב קרמיקה, תמי4 כאבא של סיגל או מוטי בצמיחה פיננסית של בנק הפועלים. לאט לאט התחלתי גם לקבל תפקידים כשחקן כמו בפרסומת של סנפרוסט בתור אבי המשפחה. במקביל למשחק בפרסומות התחלתי להגיש ראיונות באולפן השקוף של 'וואלה'.

בתחום המשחק אני מיוצג על ידי רפי עגיב.

לשואוריל שלי לחצו כאן

משנת 2008 אני מעביר הרצאות על סיפור החיים שלי ועל נהיגה בטוחה. את ההרצאות על סיפור החיים שלי התחלתי במסגרת התנדבותית באנדרטת הנח"ל לתלמידי תיכון וחטיבה ולחיילים. את ההרצאות על נהיגה העברתי במסגרת היותי מדריך נהיגה מתקדמת. הרצתי לעובדים של חברות גדולות במשק במסגרת עבודה בביה"ס לנהיגה מתקדמת 'אלטרנתיבי' ובהמשך במסגרת עצמאית.

ב-2019 הקמתי את קהילת החופש להיות, המקום בו אני משלב את כל עיסוקי ביחד עם ניסיון החיים שלי.

במסגרת הקהילה אני מגיש וולוג שבועי וכותב בלוג אישי. בקהילה אני משתף במסע החיים שלי והגילויים שלי לאורכו. המסע העמוק פנימה החל לאחר אובדן שניים מאחיי בתאונות דרכים שונות בשנים 1991 ו-1996 ונמשך כל הזמן מאז. במהלך המסע עברתי טיפולים רבים ולמדתי המון בקורסים וסדנאות על נפש האדם ועל היכולות שלנו. במסגרת החופש להיות אני מקיים מפגשים אישיים עם אנשים שרוצים לגלות עוד על עצמם.

ערן אביבי

החופש להיות         |         050-6897643          |          eran@eranavivi.co.il